Лазерне абляційне шліфування шкіри MicroLaserPeel

Процедура, яка забезпечить Вам ефект «фотошопу» (як фільтр в «Інстаграмі», тільки в реальності)

MicroLaserPeel – це процедура, яка забезпечить Вам ефект «фотошопу» (як фільтр в «Інстаграмі», тільки в реальності). Її особливості:

 • прибирає надлишковий пігмент, а також сірий тьмяний колір обличчя;
 • підвищує світловідображення;
 • покращує щільність шкіри та її рельєф.

Процедуру потрібно проводити тільки за показниками, після консультації з лікарем-косметологом. «Відправною точкою» стане наявність початкових проблем зі шкірою і визначення цілей.

Лазерний пілінг (лазерне абляційне шліфування) Micro Laser Peel ще називають процедурою «вихідного дня». В ході процедури лікар знімає верхній ороговілий шар клітин, тим самим стимулюючи оновлення шкіри. Одна з переваг лазерного пілінгу – його безпека, так як він менш агресивний в порівнянні, наприклад з хімічними пилингами. Виходячи зі стану шкіри та її проблем, лікар підбирає індивідуальні параметри та глибину впливу. Апаратний пілінг добре освіжає шкіру і вирівнює її тон.

Єдиний мінус цієї процедури – реабілітація, але не тривала. В середньому весь реабілітаційний період займає 5-8 днів. Залежно від глибини впливу, макіяж можна наносити вже через два – чотири дні.

Процедуру рекомендують проводити в осінньо-зимовий період, коли сонячна інсоляція менш активна. Курс лазерного абляційного шліфування – від одного до декількох процедур з інтервалом в місяць.

Противопоказання до процедури:

 • Онкологічні захворювання
 • Вагітність
 • Цукровий діабет
 • Запалення шкіри в ділянці впливу
 • Схильність до утворення келоїдних рубців

Що таке MicroLaserPeel?

MicroLaserPeel видаляє тонкий шар пошкодженої шкіри для поліпшення текстури та забезпечення більш молодого вигляду. Це забезпечує чудові результати, оскільки його можна вводити з великою точністю в глибину. Процедура проводиться в кабінеті лікаря і може бути адаптована до Ваших конкретних станів шкіри та бажаного результату.

Як працює MicroLaserPeel?

Промінь MicroLaserPeel сканується в зоні лікування, щоб видалити дуже тонкий шар шкіри. Зняття верхнього шару усуває деякі пошкоджені клітини, які можуть надати шкірі втомлений, постарілий вигляд. У міру загоєння шкіри свіжі клітини ростуть і повертаються на поверхню обробленої ділянки. Результат – здоровий вигляд шкіри, часто зі зменшеними зморшками та покращеною рівномірністю кольору. Пацієнти часто говорять, що схоже на те, що їх шкіра перетворилася з втомленої на живу.

Які стани можна лікувати за допомогою MicroLaserPeel?

 • М’які зморшки
 • Шрами
 • Кератоз
 • Пошкодження сонцем (наприклад, веснянки)
 • Порушення пігменту

Які ділянки тіла можна обробити?

Більшість ділянок шкіри можна обробити. Популярними зонами лікування є обличчя та шия, хоча деякі люди також лікують грудну клітку та руки. Вам слід обговорити свої потреби зі своїм лікарем.

Скільки процедур мені знадобиться?

Відмінні результати можна отримати лише за одне лікування, проте кількість необхідних процедур може варіюватися від пацієнта до пацієнта. Ваш лікар може персоналізувати план, виходячи з ваших конкретних потреб, і може вибрати комбінувати MicroLaserPeel з іншими естетичними процедурами для подальшої персоналізації вашого лікування.

Прайс

8500 грн

ProFractional-XC Фракційне омолодження шкіри, Обличчя (повністю)

4500 грн

ProFractional-XC Фракційне омолодження шкіри, Обличчя (ділянка щік)

4200 грн

ProFractional-XC Фракційне омолодження шкіри Шиї (передня поверхня)

5000 грн

ProFractional-XC Фракційне омолодження шкіри, Декольте

4200 грн

ProFractional-XC Фракційне омолодження шкіри, Кисті рук (тильна поверхня)

550 грн

ProFractional-XC Фракційна обробка шкіри (корекція стрій, постакне) – за 1 см2

550 грн

ProFractional-XC Фракційне видалення рубців лінійної форми – за 1 см

6000 грн

ProFractional-XC Фракційна блефаропластика

6000 грн

Contour TRL Фракційна лазерна шліфовка, Обличчя (повністю)